İncir Meyvesinin Faydaları :

En kaliteli incirlerin Rekor Gelişim ile üretildiğini bilmelisiniz.Vücut için birçok faydası bulunmaktadır. İncir Meyvesi Kandaki yağ oranını dengeleyerek kolesterolü düşürücü etki yapması arasında  arasında sayılabilir. Yağ oranının dengelenmesiyle kalp ve damar hastalıkları  da engellenmiş olur. Kolesterolün engellenmesiyle birlikte kolesterolün birikebileceği bir organ olan böbrek de birikmesi ve böbrek yetmezliği hastalığının görünmesi engellenmiş olur. Bu şifali gıdanın faydaları arasında kan şekerindeki ani değişmeleri engellediği, kan şekerini dengelediği de sayılabilir.Zayıflamak amacıyla da kullanılabilecek olan incir, içerdiği yüksek lif oranı sayesinde kolay kilo verilmesini sağlar. Kansere karşı vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir, vücuda enerji verir, halsizliği ve yorgunluğu gidermeye yardımcı olur. İçerdiği protein ile hücreleri tamir edip yenilemesi de incir faydaları arasındadır. Zengin demir minerali ile kanı güçlendirir.İncir faydaları arasında yüksek lif içeriği göz önünde bulundurularak bağırsakları yumuşatması, sindirim sistemini hızlandırması, kabızlığa iyi gelmesi ve müshil etki yapması da sayılabilir. Basur (hemoroid) tedavisinde de bu şifalı meyve kullanılabilir. Birçok kanser türüne karşı koruyucu etki yapar. Özellikle bağırsaklardaki rahatsızlıklara iyi geldiği için bu şifalı meyvenin kolon kanserini önlediği belirtilir.

İncir Ağacı Bakım en İyi Nasıl Yapılır Videoları

İncir Ağaçlarını Sararmaktan, Kurumaktan, Dal Kanserinden Kurtaranların Tavsiye Videoları

Diğer Meyveler  En iyi Nasıl Yetiştirilir Videoları

Diğer Meyve Ağaçlarını Kurumaktan, Yaprak Sararmasından, Hastalıklardan Kurtaranların Önemli Tavsiyeleri

İncir Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. İncir Yetiştiriciliğinin olmazsa  olmazlarından olan Rekor Gelişim’den  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

REKOR GELİŞİM  İLETİŞİM VE SİPARİŞ FORMU

Telefon Numaranız Ve Adınız (Gerekli)

Epostanız (Gerekli)

Mesajınız

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

/ /

Comments are closed.