İncir Ağacı Yaprağı : Her bitki, her ağaç yaprağına  bakılarak  sağlık  durumu anlaşılır. İncir ağaçlarının  yaprağı çok, rengi  canlı  yeşil, geniş  ve   kalın  ise,  ayrıca üzerinde delik,pas, kararma,sararma,kuruma vs   yok  ise sağlıklıdır diyebiliriz. alacağınız en  kaliteli  ve yüksek rekoltede incir hasadı  yapabilirsiniz. ağaç  gelişiminiz de   iyidir. Rekor Gelişim incir ağaçlarınızın  yapraklarınızı  istediğiniz gibi, cap canlı, sık, geniş  ve   kalın  hale getirir. Aşağıdaki  videolarda bunu  rahatlıkla görebilirsiniz.

 İncir Ağacı Bakım en İyi Nasıl Yapılır Videoları

İncir Ağaçlarını Sararmaktan, Kurumaktan, Dal Kanserinden Kurtaranların Tavsiye Videoları

Diğer Meyveler  En iyi Nasıl Yetiştirilir Videoları

Diğer Meyve Ağaçlarını Kurumaktan, Yaprak Sararmasından, Hastalıklardan Kurtaranların Önemli Tavsiyeleri

İncir Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. İncir Yetiştiriciliğinin olmazsa  olmazlarından olan Rekor Gelişim’den  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

REKOR GELİŞİM  İLETİŞİM VE SİPARİŞ FORMU

Telefon Numaranız Ve Adınız (Gerekli)

Epostanız (Gerekli)

Mesajınız

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com


Comments are closed.