İncir Ağacı Fidanı : İstediğiniz cins, çeşit fidanı  bulduğunuzda  ilk  düşünceniz, acaba  ne  kadar zamanda  tutar,  hatta tuttuğunda sevinirsiniz, tutmadığında   üzülür ama sabırla   yine dikersiniz. Bizler 11  kere deneyip  pes eden  üreticilere de   rastladık  diyebiliriz  ve 12.  seferde Rekor Gelişim  tavsiye ettiğimizde   tamamından  sonuç  alıp  en iyi  müşterilerimiz  haline   gelmiştir. Rekor Gelişim ile   fidanlarınız en  hızlı  şekilde tutar ve   meyve almaya  başlarsınız.

 İncir Ağacı Bakım en İyi Nasıl Yapılır Videoları

İncir Ağaçlarını Sararmaktan, Kurumaktan, Dal Kanserinden Kurtaranların Tavsiye Videoları

Diğer Meyveler  En iyi Nasıl Yetiştirilir Videoları

Diğer Meyve Ağaçlarını Kurumaktan, Yaprak Sararmasından, Hastalıklardan Kurtaranların Önemli Tavsiyeleri

İncir Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. İncir Yetiştiriciliğinin olmazsa  olmazlarından olan Rekor Gelişim’den  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

REKOR GELİŞİM  İLETİŞİM VE SİPARİŞ FORMU

Telefon Numaranız Ve Adınız (Gerekli)

Epostanız (Gerekli)

Mesajınız

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

/ / / / / / /

Comments are closed.