İncir Ağacı Dip Kurdu – Kurtlanma :

İncir Ağaçlarında dip  kurtları  sonucu  ağaçlar hızlı bir şekilde kurumaktadır. Önemli  olan  dip  kurtlarını  öldürerek  mücadele değil,  dip kurtlarının oluşmasını  engellemektir. Dip  kurdunun  oluşma sebeplerinin  başında toprağın  çalışmamasıdır. Atılan  hayvansal gübreler  çalışmayan  toprakta  kurtlanma   yapabilmektedir. Rekor  gelişim  ile toprağınız daki  bütün  sorunları  çözerek böylesine önemli  bir derdinizin  oluşmasını  engellemiş  olursunuz. Ancak  kurt oluşmuş  ise toprak  çalışmaya   başlayıp  atılan  gübreleri  yakıncaya   kadar zirai  müdahaleleri  yapabilirsiniz. Aşağıdaki  incir ağacı kuruması linkini tıklayarak kurtlanma ve diğer sebepler dolayısıyla ağaçlarını kurumaktan  kurtaran  üreticilerimizin yorumlarını izleyebilirsiniz.

İncir Ağacı Bakım en İyi Nasıl Yapılır Videoları

İncir Ağaçlarını Sararmaktan, Kurumaktan, Dal Kanserinden Kurtaranların Tavsiye Videoları

Diğer Meyveler  En iyi Nasıl Yetiştirilir Videoları

Diğer Meyve Ağaçlarını Kurumaktan, Yaprak Sararmasından, Hastalıklardan Kurtaranların Önemli Tavsiyeleri

İncir Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. İncir Yetiştiriciliğinin olmazsa  olmazlarından olan Rekor Gelişim’den  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

REKOR GELİŞİM  İLETİŞİM VE SİPARİŞ FORMU

Telefon Numaranız Ve Adınız (Gerekli)

Epostanız (Gerekli)

Mesajınız

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

Comments are closed.