İncir Ağacı Bakımı :

İncir  yetiştiren herkes az çok   incir ağacın  nasıl  yetiştirileceğini    bilir ama,  karşısına   çok  ciddi  sorunlar  çıktığında   ne  yapacağını  bilmez. Nedir bu  sorunlar dersek, incir ağacı kuruması, verim düşüklüğü, ağaçların gelişim sorunu, incirlerin sağlıksız  olması,  hastalıkların  çok olması vs. İşte bu  durumlarda ve   öncesinde bu  sorunları  yaşamak  için incir  bahçenize Rekor Gelişim kullanarak  bir ç ok soruna  karşı  sigorta  yapmış  olacaksınız. Aşağıdaki  videoları  izlediğinizde gerek incir ağacı bakımında  gerekse diğer ağaçların bakımında  Rekor Gelişimin önemini  görebilirsiniz.

 

 İncir Ağacı Bakım en İyi Nasıl Yapılır Videoları

İncir Ağaçlarını Sararmaktan, Kurumaktan, Dal Kanserinden Kurtaranların Tavsiye Videoları

Diğer Meyveler  En iyi Nasıl Yetiştirilir Videoları

Diğer Meyve Ağaçlarını Kurumaktan, Yaprak Sararmasından, Hastalıklardan Kurtaranların Önemli Tavsiyeleri

İncir Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. İncir Yetiştiriciliğinin olmazsa  olmazlarından olan Rekor Gelişim’den  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

REKOR GELİŞİM  İLETİŞİM VE SİPARİŞ FORMU

Telefon Numaranız Ve Adınız (Gerekli)

Epostanız (Gerekli)

Mesajınız

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

Related Posts

/ / / / / /

Comments are closed.